Ana Sayfam Yap Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle Sık Kullanılanlara Ekle
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
HAKKIMIZDA
Uçaroğlu Emlak olarak Sakarya’ da uzun yıllardır emlak sektöründe faaliyet gösteren gayrimenkul kuruluşları arasında yer almaktayız. Uçaroğlu Emlak güler yüzlü ve işinin ehli yöneticileri ile sizlere kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak için çalışmaktayız. Uçaroğlu Emlak piyasayı sürekli takip eden, doğru fiyat ve doğru yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı en ön planda tutan bir emlak firmasıdır.

Faaliyetine alanları konut alım - satımı, dükkan alım – satım, arsa alım - satım ile başlayan  Uçaroğlu Emlak, bugüne kadar dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden taviz vermeksizin yüksek seviyede müşteri tatmini sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İlke;
Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışından ödün vermeksizin maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyon;
Sektörde yöneticileri ile beraber etik kurallardan ödün vermeksizin tüm faaliyetlerinde örnek olunabilecek uzmanlaşmış bir firma olmaktır.

Misyon;
Müşterilerinin taleplerini en kısa sürede sonuçlandırabilmek için yönetici kadromuz ile her geçen gün kendimizi yenilemek,

Firmamızda her türlü özveri ve fedakarlığı bulundurarak, sunabileceğimiz hizmetin kalite standartlarını sürekli artırmaktır.

Müşterilerine olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlak da geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. 

İhtiyaçların doğru analizi yaparak müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

 
 
 
  Firma Yetkilisi : Yusuf UÇAR
ADRES: Atatürk Bulvarı Tığcılar Mah. Karaosman Sk. Durduran Apt. No: 14/C Adapazarı / SAKARYA
GSM: 0 532 4150359
E-POSTA: yusuf@ucarogluemlak.com
 
 
Pro WEB